Jak jste si jistě všimli, u všech našich produktů jsou v grafu zobrazené ukazatele výsledných vlastností. Jedná se o čísla, která dala vůbec za podnět ke vzniku značky might & style a jde o důmyslně propracovaný systém všech souvislostí esoteriky a metafyziky, až do výsledné hodnoty v grafu, za kterou stojí bez mála rok studia týmu m&s. Bylo zapotřebí prostudovat publikace dané problematiky, vydanými světovými experty v oblasti jako jsou Margaret Ann Lembo či Robert Simmons s Kathy Helen Warner a mnoho dalších. Můžeme Vám tak garantovat přesnost, na velmi vysoké úrovni.

Jednotkou jsou Might Points, které slouží jako imaginární číslo, aby bylo možné porovnávat, dva rozdílné náramky. Ve skutečnosti totiž neexistuje žádná měřitelná jednotka. Na základě znalosti o drahých kamenech, však můžeme účinek efektivně určit, na základě toho, jaký má kámen tvar, velikost, barvu atd. Nedílnou součástí výsledku jsou elementy a čakry, kde účinky kamenů se různí i podle odstínů barev.

Nabízíme Vám tak učleněný a nejpřehlednější systém, jakým se lze v účincích drahých kamenů zorientovat. Můžete si jednoznačně vybrat náramek podle toho, jaký element v sobě chcete posílit, jaké energetické centrum (čakru) chcete pomoci otevřít anebo přímo využít nadefinované obecné skupiny. Přejeme Vám všem, abyste došli životu, tak jako my, který chcete žít, a ne jenom přežívat.

Váš tým m&s

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt