Voda

emocionální

 

Voda neustále teče, ale většina všeho se děje až pod její hladinou. Jestliže lidé elementu voda vypadají na povrchu chladní a klidní, uvnitř to jsou emocionální osoby ve stálém zmatku. Jsou starostliví a snadno se upnou k ostatním. Upínají se z celého srdce, a někdy mohou být až přespříliš důvěřiví. Když je voda rozptýlená a mělká, je neúčinná, ale když tito lidé shromáždí své síly a zaměří se na cíl, dokáží se vypořádat s ledasčím. Vidí život jako pouť a každý jejich pohyb je definovaná část jejich cesty, i když se pro něj občas rozhodli až na poslední chvíli.

Nicméně jejich schopnost upínat se tak hluboce na ostatní je zároveň dělá náchylné k přebírání jejich břemen na sebe. Tento soucit s ostatními vede až k zanedbávání vlastních potřeb. Příliš mnoho potlačených emocí může vést k depresi nebo dokonce závislosti. Jejich emoce neustále přicházejí a odcházejí, někdy až iracionálně. Často mají potřebu projevit svá hluboká vnitřní témata během situací, které jim je připomenou, a to daleko více než jakýkoliv jiný element. Tito lidé potřebují najít rovnováhu mezi pomáháním ostatním a pomocí sami sobě, aby dosáhli své duševní harmonie.

Přirozenou barvou vody je modrá. Ta znázorňuje odstín hlubokých vod a posiluje veškeré vlastnosti vodního elementu. Nošením náramků a náhrdelníků z vodních kamenů v nás rozvíjí účinky tohoto živlu. Voda prohlubuje lásku, manželství a přátelství. Dále plní očišťovací funkci od šrámů všeho negativního. Má pozitivní vliv na spánek, přivozuje příjemné sny a přináší klid do života. Drahé kameny spadající pod element voda jsou například akvamarín, korál modrý anebo kalcit modrý.

Nošením náramků a náhrdelníků z vodních kamenů v nás posiluje účinky tohoto živlu. Voda prohlubuje lásku, manželství a přátelství. Dále plní očišťovací funkci od šrámů všeho negativního. Má pozitivní vliv na spánek, přivozuje příjemné sny a přináší klid do života. Přirozenou barvou vody je modrá, která zároveň posiluje veškeré vlastnosti vodního elementu. Lidé narození ve znamení rak, štír a ryby jsou považováni za osoby zároveň narozené pod elementem voda. Drahé kameny spadající pod tento element jsou například akvamarín, korál modrý anebo kalcit modrý.

 

 

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt