Oheň

energický

 

Oheň poskytuje teplo a světlo, ale nemůže existovat sám o sobě. To samé platí pro lidi narozené pod tímto elementem. Jsou vášniví, vřelí a dokáží rozzářit každou místnost. Jsou životem každé společenské události a jejich přirozený intenzivní vliv na ostatní z nich děla rozené vůdce. Následují svůj vnitřní instinkt a stávají se plně oddaní tomu, čemu věří. Ze všech čtyř živlů je právě oheň nejvíce zábavný, vůdčí a dynamický typ člověka. Oheň má moc přeměny, díky níž dokáže převrátit negativní situaci na pozitivní.

Nicméně, i tito lidé dokáží jednoduše přeměnit pozitivní situaci na negativní. Jejich vášeň se rychle obrátí v hněv, který je zaslepí, až ubližují svým blízkým. Jsou často nevěrní a raději budou následovat cestu vlastního zájmu. Pokud není potlačen, oheň se šíří všude do okolí, stejně jako osoba pod tímto elementem. Oheň potřebuje ostatní živly, aby přežil. Vítr ho rozfoukává, země drží v rovnováze. Jejich milovaní jsou proto ti, co je motivují a drží stabilními.  Bez nich se jejich vášeň promění v posedlost a rychle se sami vyčerpají.

Při nošení kamenů ohnivého elementu se osvojují jeho přednosti. Těmi jsou ochrana, odvaha a zahánění negativních vlivů. Dále element oheň povzbuzuje sexuální apetit a všeobecně dodává sílu a energii. Symbolizující barvou je červená, která povzbuzuje sílu elementu oheň. Element oheň je typický pro ty, kteří se narodili pod znamením zvěrokruhu beran, lev anebo střelec. Mezi hlavní zástupce patří tygří oko, lávový kámen anebo lazurit.

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt