Záhněda

chráněný, zabezpečený, zdravý

 

Záhněda je kámen, nad kterým se snáší ochranná ruka. Není zde nic, co by ho mohlo ohrozit. Žádná negativní emocionální zátěž, ani myšlenky odvádějící od tématu soustředění. V kariéře či businessu je natolik schopný, že jeho majetkové poměry mu leckdo závidí. Navíc díky svému spojení s matkou přírodou má pevný kořínek a zdravím jen oplývá.

Tento kámen je výjimečně ochranným nástrojem do běžného života. Jeho energie od nás odklání negativní vibrace, které na nás za normálních okolností přenášejí lidé, se kterými se dostáváme do styku. Kromě toho je i účinný na ochranu před zářením vycházejícím z telefonních a rádiových zařízení.  Pomáhá nám udržet naši mysl čistou a nerušenou nechtěnými myšlenkami ve chvílích, kdy se snažíme na něco se soustředit. Jeho energie nás také zbavuje veškerých pochybností a obav. Dosahujeme tak nevídaných výsledků ve snaze se zajistit, proto jsme vysoce oceňováni jakožto zaměstnanci, nebo pociťujeme vysokou návratnost v podnikatelské činnosti.  Díky záhnědě je také naše tělo odolnější vůči hrozbám nemocí a posiluje léčivý proces v případě jakéhokoliv zranění. V životě se snadno a lépe než ostatní vypořádáváme se situacemi chaosu a zmatení.

Nošením náramků a náhrdelníků s kamenem záhněda se nám asociují jeho vlastnosti. V životě jsme chráněni před negativními energiemi. Dokážeme se nerušeně soustředit na všechny úlohy, což využíváme v obstarávání si dostatku peněz. Navíc naše obranyschopnost je posílena a naše zdraví je pevné. Záhněda je nejsilnější u lidí narozených ve znamení štír. Je hnědé barvy, náleží elementu země a otevírá energetické centrum první čakry.

 

Produkty obsahující záhnědu