Tyrkys

kreativní, úspěšný, moudrý

 

Tyrkys je kreativní umělec, na jehož slovo ostatní slyší, a díky této vlastnosti je i velice úspěšný. Oplývá inspirací, kterou stejně jako vlastní názory vyjadřuje s lehkostí a grácií. Tento kámen má přímé spojení s nebesy, odkud čerpá moudrost a nadhled nade všemi možnými kulturami, ze kterých čerpá pro svoji tvořivou činnost, jenž mu do života přináší radost.

Účinky tyrkysu na nás působí především ve směru našeho vyjadřování. Pokud máme co říci, již není překážek, abychom svůj názor s lehkostí vyslovili a zároveň byl vyslyšen. Naši pravdu vyslovujeme obratně a v ten nejlepší moment pro její přijmutí. Vynikáme poté ve vyprávění nejenom vlastních zážitků a historek, které si ostatní velice rádi poslechnou vzhledem k náboji, jenž jim dokážeme propůjčit. Tyrkys efektivně vyvažuje výkyvy nálad tím, jak nám připomíná pocity z realizace svých dřívějších i budoucích úspěchů. Nechává nás tak nad věcí těchto malicherností a my se můžeme nerušeně přibližovat směrem k našim cílům. Naše úspěchy nás baví, a především se nám daří, což je jedna z věcí, díky které máme rádi svůj život, kterým s lehkostí proplouváme.

Nošením náramků a náhrdelníků tohoto kamene se nám propůjčují jeho dominantní vlastnosti. Probouzí se v nás kreativní duch, s jehož pomocí dosahujeme úspěchů. Snadno vyjadřujeme a propagujeme svoji pravdu, která je ostatními přijímána. Tyrkys je nejsilnější u lidí narozených ve znamení blíženci. Jeho dominantní barvou je modrá přecházející do zelena. Náleží elementu vzduch a otevírá energetické centrum páté čakry.

Produkty obsahující tyrkys

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt