Tyrkys bílý

duchovní, ochranný, moudrý

 

Tyrkys bílý došel vyššího poznání a je obdařen moudrostí základních otázek o životě. Důvěřuje sobě a energii, která nás obklopuje. Při rozhodování dává přednost intuici a pozitivnímu myšlení. Je chráněný před negativními energiemi a nedělá mu problém začít jinde a znovu, pokud cítí, že mu to do života přinese rovnováhu.

Vibrace tyrkysu bílého v nás probouzejí vnitřní moudrý hlas, který nás provádí při každodenním rozhodování a říká, co je správné a co správné naopak není. Pokud mu nasloucháme a řídíme se jím, nacházíme rovnováhu v životě bez starostí. Ne vždy rozhodnutí, která vypadají, že nám způsobí více starostí než užitku, jsou taková, jak se zprvu zdají. A proto jsme schopni opustit hodně věcí, na které jsme v životě zvyklí, a nakonec tímto krokem dosahujeme duševní pohody. Zároveň jsme na své cestě chráněni před negativními energiemi. Myslíme pozitivně a vše, co k nám přijde, řešíme s nadhledem, protože si jsme jistí, že i tak je vše v naprostém pořádku. Nic nemůže ohrozit náš život, který je plný klidu a míru.

Nošením náramků a náhrdelníků s kamenem tyrkys bílý se u nás prohlubují jeho vlastnosti. Důvěřujeme své intuici, která nás vede cestou k porozumění a nalezení životního klidu a míru. Myslíme pozitivně a jsme chránění před negativními energiemi. Tyrkys bílý je nejsilnější u lidí narozených ve znamení blíženci. Jeho barva je bílá, náleží elementu vzduch a otevírá energetické centrum šesté čakry.

Produkty obsahující tyrkys bilý