Tygří oko

zajištěný, sebevědomý, chráněný

 

Tygří oko je kámen, který preferuje svoje bezpečí a komfort, ve kterém je nadmíru spokojen. Se svým sebevědomím a odvahou si vytváří tento svůj přepychový svět, který mu přináší radost, pohodlí a ochraňuje ho před okolím. Má dostatek energie, aby se dokázal kdykoliv zabezpečit, ale zároveň ho těší, když vidí úspěch u ostatních.

S vibracemi tohoto kamene již nemáme pocit závisti k ostatním a jejich privilegovaným životům. Tygří oko nám propůjčuje náhled na věci z pozitivnější stránky věci a otevírá nám oči, díky čemuž si uvědomujeme své nekonečné možnosti. Získáváme důvěru sami v sebe, jsme odhodlaní a soustředění si tu vybudovat vlastní pověst a vzít si, co si zasloužíme. Proto se nám daří především v kariéře či v podnikatelských záměrech. Nabýváme dostatečného materiálního zabezpečení, které využíváme k vytvoření si svého vlastního malého světa. V tom nacházíme, s úzkým okruhem přátel, své štěstí a bezpečí. Zároveň nám tygří oko pomáhá zachovat si vlastní úhel pohledu na věc a nepodlehnout názoru ostatních lidí, abychom se chovali tak, jak si většina myslí, že by se chovat mělo.

Nošením náramků a náhrdelníků s kamenem tygří oko se na nás asociují jeho vlastnosti. Žárlivost střídá sebedůvěra a odhodlání vzít si co chceme. Své životní štěstí nacházíme v materiálním zabezpečení, které se nám daří na výbornou. Tygří oko je nejsilnější u lidí narozených ve znamení lev. Jeho dominantní barvou je hnědá přecházející ve žlutou. Náleží elementu oheň a otevírá energetická centra první, druhé a třetí čakry.

Produkty obsahující tygří oko

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt