Sluneční kámen

sebevědomý, pozitivní, úspěšný

 

Světlo slunečního kamene září jasně. Je sebevědomý a dobře si je vědom vlastní hodnoty. Tu vidí i ostatní, proto si jej přinejmenším váží a respektují ho. Vyzařuje vášní a laskavostí, díky které je oblíbený. Má jiskru do života, ve kterém je úspěšný i zabezpečený na to, aby pokryl všechny své potřeby.

Sluneční kámen nám přináší světlo do života. Jeho vibrační frekvence nás ovlivňuje směrem, který zvyšuje důvěru sama v sebe, díky čemuž se úspěšně odhodláváme pohnout se z místa a udělat krok vpřed. Připomíná, že právě sebevědomí je nezbytné pro zlepšení vlastního života, stejně tak, že láska a mír pomáhá celému lidstvu. Sluneční kámen nabízí duševní čistotu a pomáhá nám s pozitivním myšlením. Díky těmto pozitivním myšlenkám poté uskutečňujeme naše záměry a necháváme své sny stát se skutečností. Posiluje vitalitu a touhu jít za svými cíli. Působení ve fyzickém světě vyžaduje peníze a motivaci. Se slunečním kamenem nám tyto zdroje nechybí. S jeho pomocí následujeme své vnitřní světlo a jdeme kupředu k realizaci plánů a projektů.

Nošením náramků a náhrdelníků ze slunečního kamene se u nás projevují jeho silné stránky. Jsme sebevědomí a jdeme kupředu za svými cíli. Naše myšlenky jsou pozitivní, do života máme dostatek vitality a dokážeme si obstarat finance pro své záměry. Sluneční kámen je nejsilnější u lidí narozených ve znamení beran. Jeho barva je převážně oranžováčervená, náleží elementu oheň a vyvažuje energetická centra druhé a třetí čakry.

Produkty obsahující sluneční kámen

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt