Růženín

milující, šťastný, vášnivý

 

Růženín se stal ztělesněním lásky a vášně. Ve skutečnosti jsou však jeho hranice o dost širší. Je tolerantní vůči rozdílným vyznáním ostatních i vyznání vlastnímu jeho nositeli. K ostatním je starostlivý a pečující, stejně jako péči na oplátku přijímá od nich. Druzí jej milují a růženín velice snadno dokáže tuto lásku projevit nazpět.

Růženín vkládá lásku do základu našich myšlenek, proto vše, o čem přemýšlíme a vše, co děláme, má svůj základ v srdci. Poté je pro nás snadné nalézt mírumilovné řešení na vše, s čím se v běžném životě setkáváme. Kromě toho, že u nás samotných pozorujeme, že každé ráno vstáváme spokojenější a šťastnější, tak si i všímáme, jak ostatní naše energie přirozeně oplácejí stejnou měrou. Nacházíme láskyplný přístup a prožíváme kouzelné romantické situace všude tam, kam se vydáme. Poskytuje nám nejlepší příležitosti, pokud hledáme svoji spřízněnou duši. Růženín u nás zesiluje pocit bezpodmínečné lásky ke všem živým bytostem. Kromě toho má blahodárné účinky na kůži, kterou omlazuje.

Nošením náramků a náhrdelníků s kamenem růženín se na nás odrážejí jeho silné stránky. Vše, co děláme a na co myslíme, má základ v srdci. Jsme obklopeni milujícími lidmi a naše láskyplné pocity se prohlubují. V životě jsme vyrovnaní a šťastní. Růženín je nejsilnější u lidí narozených ve znamení býk a váhy. Jeho barva je růžová, náleží elementu voda a otevírá energetické centrum čtvrté čakry.

 

Produkty obsahující růženín

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt