Pyrit

bohatý, úspěšný, sebevědomý

 

Pyrit patří mezi  kameny disponujícími vysokou sebedůvěrou. Je zaměřený na své cíle a se   svým pozitivním přístupem je nechává stát se skutečností. Proto se může chlubit prosperitou a bohatstvím, které ho provází ve všech aspektech života. Štěstí jde naproti, a tak se setkává s mnoha příznivými příležitostmi, které je odhodlán využít.

Vibrace pyritu nám pomáhají připomenout naši velkolepost. Připomíná, kdo opravdu jsme a čeho tady chceme dosáhnout. Jsme nezlomní při zvyšování vlastní sebedůvěry a uvědomění si síly, kterou v sobě skrýváme. Upevňujeme proto víru ve svá přesvědčení, ať už se týkají čehokoliv, zatímco si přímo jdeme za našimi cíli. Zhodnocení tohoto mentálního stavu pociťujeme především v našich záměrech se zajistit. S pozitivní energií, kterou do svých snah vkládáme je občas až zázračné, jak všechno dobře vychází. Výsledky na sebe nenechávají dlouho čekat v podobě vylepšení finančního statusu a hojnosti ve všech směrech. Toho jsme schopni dosáhnout také díky dovednosti nastavit si s ostatními jasné hranice, a nebojácnosti se pustit do nových věcí.

Nošením náramků a náhrdelníků s tímto kamenem se u nás projevují jeho vlastnosti. Prohlubujeme sebedůvěru a víru v úspěch našich činů. Jsme natolik úspěšní, že výsledky pociťujeme na zlepšení finanční situace a život prožíváme v hojnosti. Pyrit je nejsilnější u lidí narozených ve znamení zvěrokruhu lev. Jeho barva je žlutá, spadá pod element vzduch a oheň. Zároveň otevírá energetická centra první, druhé i třetí čakry.

Produkty obsahující pyrit

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt