Perla

čistý, vyrovnaný, moudrý

 

Takových jako perla bílá moc není. Její záměry jsou naprosto čisté. Je známá pro svoji vřelost, vlídnost a lásku k druhým. Oplývá moudrostí a vždy hovoří pravdu, kterou dokáže vyjádřit s opatrností, díky níž je ostatními přijata. Vede spokojený a vyrovnaný život a zároveň vnáší světlo do života ostatním, za což je milována.

Vibrace perly bílé vnášejí čistotu do našich životů. Zbavujeme se vlastních špatných vzorů či zvyků. Veškeré negativní energie jsou od nás odplavovány a léčí se jejich následky. Svůj život milujeme a vedeme jej, jak nejlépe umíme. Souběžně máme zájem udělat lepší místo ze světa, ve kterém žijeme. Bojujeme proto proti všemu negativnímu, avšak vždy pouze světlem, protože víme, že v opačném případě by to byl paradox –  jako vést válku za mír, který ještě nikdy nikomu nepomohl. Proto říkáme vždy pravdu, jsme loajální s pevnou vírou v to, čemu  věříme. Prohlubujeme svoji vnitřní moudrost a díky tomu ovládáme své emoce, které jsou vyvážené za každé situace. Ve svém životě jsme spokojení, protože je o tom –  šířit kolem sebe lásku a mír.

S nošením perly bílé v náramcích a náhrdelnících se v nás asociují její silné stránky. Naše záměry jsou naprosto čisté. Jsme moudří, hovoříme vždy pravdu a jsme loajální. V životě jsme vyrovnaní a šíříme kolem sebe lásku a mír. Perla bílá je nejsilnější u lidí narozených ve znamení rak a ryby. Její barva je bílá, náleží elementu voda a dostává do rovnováhy energetické centrum čtvrté a páté čakry.

Produkty obsahující perlu

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt