Perla černá

moudrý, vášnivý, statečný

 

Perla černá je statečný kámen, který má vše pod kontrolou. Pokud se jí něco znelíbí, nebojí se  vybojovat si, co potřebuje. Své emoce má pevně pod kontrolou, a proto situace řeší s rozvahou, ale zato rázně. Je moudrá, dokáže se dobře zajistit a je také vyzývavý vášnivý milenec.

S perlou černou získáváme statečnost a odhodlání zakročit. Dobře si uvědomujeme, že stejně jako věci, tak i lidé do života přicházejí, ale také odcházejí. Proto dokážeme zvážit, zdali je pro nás dotyčný oporou a zdali jsme vedle něho šťastni, nebo pro nás bude lepší začít znovu někde jinde. Pokud uvážíme, že změna bude lepší, jdeme odvážně za svými přáními. Černá perla pozitivně rozvijí naši vnitřní moudrost, proto vše pečlivě promýšlíme. Zároveň máme pevně pod kontrolou své emoce. Léčí zklamání a smutek a udržuje nás tak vyrovnané a v dobrém rozpoložení. Dokážeme se soustředit a nedělá nám  problém se materiálně zajistit. Zároveň v nás jsou probouzeny vášnivé pocity, díky kterým jsme schopni chvíle strávené s partnerem prožít naplno.

S nošením náramků a náhrdelníků perly černé se u nás asociují její silné stránky. Jsme stateční, dobře zvažujeme situace a zároveň jsme odhodlaní jednat. Nedělá nám problém začít znovu. Také jsme vášnivými milenci. Černá perla je nejsilnější u lidí narozených ve znamení štír a rak. Její barva je černá, náleží elementu voda a otevírá energetická centra druhé a páté čakry.

Produkty obsahující perlu černou