Opál žlutý

sebevědomý, pozitivní, výkonný

 

Takoví,  jako opál žlutý se ve světě neztratí. Tento kámen vyniká velkou silou vůle uspět, díky které překonává vlastní strach a vždy se snaží posunout hranice o kousek dál, než si troufnou ostatní. Ve svých činech si počíná rozhodně. Nezapomíná však žít, proto jeho vlastní štěstí má také velkou váhu.

Vibrace žlutého opálu nás posilují v našich záměrech a rozvíjejí osobnost. Pomáhá nám to při cestě za sny. Plně důvěřujeme vyššímu vedení, a proto jsme o svých rozhodnutích přesvědčeni. Přistupujeme vždy ke všemu s pozitivním přístupem. Plně smířeni s neúspěchem a odhodlaní udělat cokoliv pro úspěch. Nevadí nám ani občas zariskovat, nebo vkročit do vod, ve kterých ještě nikdy nikdo nebyl. Pokud je potřeba změna, začít znovu a nebo to zkusit z druhého konce, tak proč ne? Se žlutým opálem máme dostatek víry v pozitivní výsledek a s tím vším jej nakonec i dosahujeme. Zároveň úspěšně zajišťujeme všechny své potřeby, finanční prostředky nevyjímaje. Uvědomujeme si, že vše, o co se snažíme, děláme pro lepší zítřky a proto nelze tomuto úsilí obětovat vlastní život. Z tohoto důvodu je naše spokojenost vždy na prvním místě.

S nošením náramků a náhrdelníků se žlutým opálem se u nás projevují jeho silné stránky. Jdeme si sebevědomě plnit svoje sny, k čemuž nám pomáhá víra v úspěch. Vždy máme ke všemu pozitivní přístup a v životě jsme vyrovnaní. Také se dokážeme lehce zajistit. Opál žlutý je nejsilnější u lidí narozených ve znamení blíženci a vodnář. Jeho barva je žlutá a náleží elementu vzduch. Zároveň otevírá energetická centra třetí a sedmé čakry.

Produkty obsahující opál žlutý

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt