Opál africký

všestranný, šťastný, klidný

 

Opál africký má v životě ode všeho kousek. Je milován, má pevné zdraví, je dobře zabezpečený, když je potřeba, dokáže si poradit s ledasčím, takže tu není nic, co by mu bránilo být v životě spokojený. Proto taky veškeré problémy překonává s klidem a ostatní jej milují právě za to, že je takový, jaký je.

Vibrace tohoto kamene nás dělají šťastnými. Uvědomujeme si najednou, co vše v životě máme. Proto už se nenecháváme jen tak vyvést z míry a jsme ochotni přehlédnout hodně nedostatků, protože najednou vidíme, jak oproti štěstí, které máme, jsou naprosto opomenutí hodné. Svoji energii rozvrhujeme všestranně tak, abychom si mohli vychutnat kousek ode všeho, co život nabízí. Máme stabilní rodinu a zázemí, pevné zdraví a dokážeme se bez problémů zajistit. Pokud nás překvapí jakákoliv nepříjemnost, dokážeme se s ní vždy vypořádat, a to vše v klidu a s rozvahou. Uvědomujeme si, že štěstí není dar, ale volba a máme ho tolik, abychom dokázali udělat šťastné i lidi okolo nás.

Nošením náramků a náhrdelníků s tímto kamenem se nám asociují jeho přednosti. V životě jsme vyrovnaní, zvládáme se materiálně zabezpečit a vážíme si všeho, co máme. Vše jsme schopni řešit v poklidu a poradíme si s jakoukoliv překážkou. Opál africký je nejsilnější u lidí narozených ve znamení býk. Jeho barva je převážně hnědá přecházející v zelenoumodrou. Náleží elementu země a vyvažuje energetické centrum druhé čakry.

Produkty obsahující opál africký

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt