Onyx

ochranný, zajištěný, silný

 

Pokud někdo vyniká v businessu či kariéře, je to onyx. Jeho projekty jsou obrovské a ekonomické cykly zvládá s přehledem, díky čemuž mu nedělá problém se dostatečně zajistit. Ale to, v čem je ještě lepší, je jeho nedotknutelnost. Pokud by ho snad někdo chtěl pošpinit, zastrašit, či jakkoliv jinak na něho vztáhnout ruku, onyx stojí pevně. Je natolik schopný, že bezpečně zvládne ochránit všechny své zájmy.

Vibrace kamene onyx, které nás ovlivňují oceníme především v naší profesionální sféře. Pomáhá nám udržet soustředění a zapálení pro pracovní činnosti, zatímco úspěšně odkláníme demotivující myšlenky. Snadno tak zvětšujeme svoji finanční sílu, díky pevné vůli projekty dotáhnout do konce. Jsme sebevědomí a vytrvalí ve všech businessových snahách. Onyx je zároveň prospěšný jako ochranný štít. Ochraňuje před negativními vlivy a pokud jej máme poblíž při spánku, nemusíme se bát žádné noční můry. Cítíme se pevně nohama na zemi a v bezpečí za všech okolností. Náš strach se vytratil a my můžeme jít vpřed za svým úspěchem, protože s každou hrozbou se s ladností vypořádáme, aniž by nám jakkoliv uškodila.

Nošením náramků a náhrdelníků s kamenem onyx se u nás projevují jeho dominantní vlastnosti. Daří se nám ve všech oblastech pracovního života,  a zásluhou toho jsme slušně zajištěni. Zároveň jsme vytrvalí a sebevědomí a dokážeme se ubránit útokům na naši osobu, díky čemuž se můžeme cítit za každé situace v bezpečí. Onyx je nejsilnější u lidí narozených ve znamení kozoroh, je černé barvy a náleží elementu země. Jeho vibrace otevírají energetické centrum první čakry.

Produkty obsahující onyx

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt