Olivín

šťastný, pozitivní, léčivý

 

Olivín je čistý, milující a zdravý kámen. Skutečně se těší ze štěstí ostatních. Jeho přátelé, rodina či kolegové jsou šťastní zase za jeho štěstí. On ví že štěstí je výsledek dobrých myšlenek a energie. Vysílá proto pozitivní vibrace všude do svého okolí a těší se z toho, jak se mu v budoucnu vrací zpět.

Olivín v sobě ukrývá energie zdravé transformace. Dosahujeme seberealizace a osobního rozvoje, zbavujeme se závislostí a špatných zvyků. Jeho vibrace působí i jako přirozený přírodní léčitel. Pokud jsme raněni, usnadňuje hojení šrámů, a to nejenom těch fyzických. Pomáhá nám překonat překážky, které před nás život staví. Výzvy zdoláváme skrze naši vnitřní sílu, vyšší povědomí, a víru v úspěch. Mysl je otevřená neomezeným možnostem a své myšlenky rozšiřujeme za hranice, které nás dříve ani nenapadlo překročit. Štěstí vyzařujeme a taky přitahujeme, proto negativní energie nemají prostor. Emoce, jako je pocit vlastního vyhoření, žárlivost, nebo netrpělivost jsou nahrazeny těmi pozitivnějšími emocemi –  láskou, vášní, porozuměním a vděčností. Svět okolo akceptujeme takový jaký je a poté s čistým záměrem si v něm vytváříme vlastní část reality, takovou, jakou si ji přejeme mít.

Nošením olivínu v náramcích a náhrdelnících na nás působí jeho vibrace a projevují se u nás jeho vlastnosti. Stávají se z náš šťastní lidé, smíření se světem, ve kterém žijeme. Vše bereme z té lepší stránky věci a upřednostňujeme pozitivní emoce, a to především lásku. Zároveň čistěji a rychleji léčíme všechny naše rány. Olivín je nejsilnější u lidí narozených ve znamení lev, panna a kozoroh. Je zelené barvy, náleží elementu země a oheň a otevírá energetická centra třetí a zároveň čtvrté čakry.

Produkty obsahující olivín

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt