Obsidián mahagonový

ochranný, zabezpečený, soustředěný

 

Proč by se měl obsidián mahagonový spokojit s průměrem, když si může dovolit víc. Prací tráví významnou část svého času a proto taky  je v businessu  jako doma. Může se obklopovat luxusními hračkami, které mu leckdo závidí. Udržuje si bezpečné postavení před okolním světem a do svého světa jen tak někoho nevpustí.

Obsidián mahagonový je výborným ochranným kamenem, který v nás rozvijí pud sebezáchovy a pomáhá nám držet se dále od problémů. Dokážeme vycítit situaci schylující se ke katastrofě a nepodepíšeme papír zakládající nám na problémy. Naší velkou výhodou je soustředěnost na skutečnosti a fakta kolem. Jsme si vědomi následků našeho počínání, proto radši chytře investujeme svoji energii do věcí, ze kterých pro nás plynou značné benefity. Jsou to především naše práce, nebo podnikatelské záměry. Těm jsme potom schopni se plně obětovat, a v této oblasti vyměnit za úspěch. Nakonec však svého cíle dosahujeme a nestydíme si říci o první třídu, která je především výsledkem naší tvrdé práce.

Nošením náramků a náhrdelníků s tímto kamenem se u nás projevují jeho silné vlastnosti. Jsme nejen chráněni před úskalími moderní materiální doby, ale naopak v ní výborně dominujeme. Díky naší soustředěnosti a pracovitosti se dokážeme nadstandardně zajistit. Obsidián mahagonový je nejsilnější u lidí narozených ve znamení střelec. Jeho dominující barva je hnědá, která přechází v černou. Náleží elementu oheň a otevírá energetické centrum první čakry.

Produkty obsahující obsidián mahagonový