Malachit

milující, spokojený, vyrovnaný

 

Malachit patří mezi kameny zaměřené na srdce. Střeží všechny jeho lekce a učí se z nich. Proto moc dobře ví, které vztahy stojí za to a které vůbec ne. Je ukázkou víry v sebe sama a lásky k životu. Dokáže rozeznat opakující se životní vzory, ze kterých se již jednou poučil a volí cestu těch plných lásky, vášně a laskavosti. Ta se mu plně oplácí v jeho spokojeném láskyplném životě.

Vibrace šířící se od tohoto výjimečného kamene cílí především na naši lásku. Při volbě partnera si vzpomínáme na lekce z předchozích vztahů, kterými si naše srdce již prošlo. Vybavují se nám u člověka vzory, díky kterým jsme v minulosti tak milovali, ale také odhadneme, že jemu podobný, či podobná nám už v minulosti způsobili mnoho bolesti. Nevstupujeme dvakrát do téže řeky a nevracíme se k partnerovi, se kterým to nemá budoucnost. Volíme toho, jež nás bude milovat z celého srdce, tak jak my milujeme jeho a se kterým dosáhneme spokojeného a vyrovnaného soužití plného lásky, stejně jako matka příroda miluje vše živé na této planetě. Malachit nám pomáhá milovat nejen ostatní, ale i celý náš život, jehož slasti nám nechává prožít naplno. Kromě toho malachit zároveň působí blahodárnou přírodní léčivou silou, která přiměje tělo regenerovat se přirozenou cestou.

Při nošení malachitu se na nás projevují jeho účinky. Rozvíjí v nás lásku nejen k ostatním, ale i k životu. Ten prožíváme se vší spokojeností po boku našich milovaných. Zároveň pomáhá udržet naše tělo zdravé. Nejsilnější účinky má tento kámen u lidí narozených ve znamení kozoroh a jeho barvou je zelená. Je kamenem náležící elementu země a rozvíjí energetická centra třetí čakry a zároveň čtvrté čakry.

Produkty obsahující malachit

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt