Lávový kámen

ochranný, léčivý, energetický 

Energie vyvrhnutá matkou země samotnou. Lávový kámen v sobě skrývá žár ohně v kombinaci s pečující silou přírody. Má ohromnou sílu dát věci do pohybu a přitom sám sebe ochránit. V jeho povaze je nejen akce, ale i reakce na akci a tím je schopen si vybojovat svoji pozici. To vše se zápalem a vášní pro věc a v plné fyzické kondici.

Lávový kámen patří mezi nejsilnější kameny vůbec. Jeho benefity na naše lidské tělo jsou především v energii, kterou nám propůjčuje. S tímto kamenem každý krok, který lidé okolo, nebo život samotný udělá proti, nám dá jiskru udělat dva kroky kupředu. Máme dostatek energie na obranu a na to zůstat v bezpečí za každé situace. Neznamená to ovšem, že zůstáváme stát na místě a pouze rány vykrýváme. Situaci se vždy snažíme obrátit ve svůj prospěch, což se nám nakonec podaří. Není proto divu, že se v životě neztratíme a dokážeme si obstarat potřebné prostředky. Dbáme o sebe a budujeme si tak pevné zdraví, kterému lávový kámen zásadně napomáhá. Ke všem záměrům přistupujeme s energií a vášní, díky které s námi málokdo udrží tempo.

Nošením  náramků a náhrdelníků s lávovým kamenem na nás působí jeho energie. Jsme proto chráněni a  dokážeme si  vybojovat vlastní pozici. Jsme nabiti silou, kterou proměňujeme v akce a v úspěch. Zároveň na nás má tento kámen blahodárné léčivé účinky. Lávový kámen je nejsilnější u lidí narozených ve znamení lev a střelec. Náleží elementu země a oheň a otevírá energetická centra první a druhé čakry.

Produkty obsahující lávový kámen

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt