Labradorit norský

svérázný, spokojený, kreativní

Není důležité, co si myslí ostatní, ale co si myslím  já. Dalo by se říci, že toto svérázné moto je labradoritu norskému vlastní. Nedá moc na pravidla nebo opakující se vzory. Takže rozhodně nebude věci dělat tak, jak je dělají ostatní jen proto, že se to tak dělalo vždycky. Zkrátka tento kámen je spokojený, když dělá věci po svém.

S tímto kamenem již nemáme potřebu se neustále starat o to, co si myslí ostatní. Dostáváme určitý nadhled na toto omezení  a začínáme konečně věci dělat podle sebe. Sami se budeme divit, kolik času nám ušetří, když z našeho života vynecháme tyto zbytečné snahy se zalíbit ostatním, které nás stejně nikdy nikam neposunuly. Naopak získáváme jistou dávku kreativní energie, jak dělat věci úplně novým způsobem, který je nám osobitý. Ačkoliv se na nás zprvu mohou ostatní dívat skrz  prsty, my jsme spokojeni kolik starostí nám náš nový způsob života  ušetřil. Nakonec i ostatní změní názor a začnou používat náš způsob, pokud si uvědomí, že  se opravdu osvědčil. Zařizujeme si tak spokojený a vyrovnaný život, ve kterém nás máloco dokáže rozhodit.

S náramky a náhrdelníky labradoritu norského se u nás asociují jeho silné stránky. Děláme věci tak, abychom se my sami cítili  dobře a nezáleží nám přitom co si o nás myslí ostatní. Jsme sví, kreativní a život si přizpůsobujeme tak, abychom v něm byli šťastni. Labradorit norský je nejsilnější u lidí narozených ve znamení štír. Jeho barva je šedá a náleží elementu voda. Zároveň otevírá energetické centrum druhé čakry.

Produkty obsahující labradorit norský

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt