Kunzit

láskyplný, klidný, spokojený

Láska je odpovědí na všechno a láska je všechno co kunzit obklopuje. Není potřeba mít obavy, protože se v něm nespletete. Uvnitř je přesně takový, jaký vypadá navenek. Přitahuje do života pouze radost, štěstí, lásku a zase lásku. Je požehnán a na své cestě provázen vyšší silou ochraňující jeho čisté milující záměry.

Kunzit nám díky svým vibracím napomáhá zůstat soustředěný především na potřeby srdce. Vyzařujeme láskou na všechny strany až k poznání, že láska je vše, co přitahujeme i co jsme. Milujeme své blízké, nejdražší, ale i sami sebe. Tento láskyplný přístup neprospívá pouze naší osobě. Děláme ze světa lepší místo a těšíme se z toho, že v něm můžeme žít. Kunzit přitahuje zdravý romantický vztah stejně tak,  jako podporuje přátelskou lásku, nebo lásku k business kolektivu. Zároveň posiluje milosrdenství, soucit a toleranci. Snižuje stres a obavy, čímž nás nechá úplně zapomenout, co  byly stavy deprese a úzkosti. Stává se učitelem odhalující nám nejen cestu jak se milovat,  ale také jak se sami o sebe starat, abychom žili spokojený a láskyplný život.

Nošením kamenů kunzitu v náramcích a náhrdelnících jsme ovlivněni jeho vibracemi. Jsme plni lásky, nedělá nám problém si nalézt láskyplný a vášnivý vztah. Milujeme sebe i svět ve kterém žijeme, čímž z něj děláme lepší místo. Nejsilnější účinky má tento kámen u lidí narozených ve znamení býk a váhy. Jeho elementem je vzduch, barva růžová a otevírá energetické centrum čtvrté čakry.

Produkty obsahující kunzit

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt