Křišťál

ryzí, moudrý, jasný

 

Křišťál je unikátním kamenem, který v sobě skrývá všechny barvy spektra. V jeho životě je všechno dobré. Má vyvážené emoce a ryzí mentální čistotu. Nepohlcuje žádnou záři světa, protože světlo z něho vychází se stejnou intenzitou, s jakou ho přijímá. Všechny touhy jeho srdce mohou být splněny právě teď. Cesta k nim je vždy zřejmá a snadná.

Účinky křišťálu na člověka jsou díky jeho širokému vibračnímu spektru vskutku rozmanité, proto  je  hojně využíván především při meditaci.  Napomáhá nám k vyššímu  poznání a moudrosti. Dostávají se nám odpovědi na otázky, kterými se zabýváme s jasností a čistotou, kterou jsme obdařeni. Problémy  nám najednou připadají  malicherné. S touto nově nabytou duševní rovnováhou nám nedělá problém se soustředit na každodenní úkoly, které najednou zvládáme s ladností jako nikdy před tím. Naše paměť pracuje lépe než jindy, nejen při pracovním nasazení.  Proto se křišťál stává cenným nástrojem pro studenty, osoby s prací na složitém projektu, nebo jiných pozicích s obdobnou mentální zátěží.

Nošením náramků a náhrdelníků z tohoto kamene se nám dostává jeho energie. Křišťál je krystalem základní podpory, proto rozvíjí všechny složky, které potřebujeme abychom dosáhli harmonie. Ty zahrnují přísun energie, podporu  soustředění, schopnost být úspěšný, nebo být zajištěný,  ale také ochranu před negativními energiemi. U křišťálu nezáleží na znamení. Je stejně vhodný pro každého stejně,  tak jako stejně náleží všem elementům a má pozitivní vliv na všechny energetická centra.

Produkty obsahující křišťál

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt