Korál modrý

pravdomluvný, úspěšný, vyrovnaný

 

Existuje mnoho způsobů jak dosáhnout úspěchu. Modrý korál volí cestu poctivosti, vytrvalosti a oddanosti ve všech svých snahách. Vše, co dělá, dělá s láskou a proto dosahuje tak výborných výsledků. Vždy říká pravdu i když není zrovna pěkná, ale s jeho vyrovnaným přístupem je kladně přijata.

Modrý korál na nás působí energií, která nás činní vyrovnanými. To, co k nám přichází vždy odbavíme tak jak potřebujeme, ale v žádném případě nám to nemá šanci zkazit naši dobrou náladu. Máme své cíle tak jako každý jiný, ale my těch našich opravdu dosahujeme. Daří se nám  díky naší upřímnosti, klidnému přístupu  a především poctivosti. Říkáme věci na rovinu i když by je druhá strana radši neslyšela. Vzhledem k opatrnosti a slovní obratnosti se kterou tuto pravdu dokážeme podat, se vždy setkáváme s jejím přijetím.  Nakonec nám tento přímý přístup ušetří spoustu času a práce. Modrý korál nám pomáhá projít životem spokojeně a zároveň za sebou zanechat hodnotné výsledky svého snažení.

Nošením náramků a náhrdelníků s kamenem modrý korál se u nás projevují jeho silné stránky. Máme stále dobrou náladu a veškeré snahy úspěšně proměňujeme ve výsledky. Toho dosahujeme poctivostí, vytrvalostí a pravdou. Díky tomu můžeme vést spokojený život. Modrý korál je nejsilnější u lidí narozených ve znamení rak. Jeho barva je modrá, náleží elementu voda a otevírá energetická centra čtvrté a páté čakry.

Produkty obsahující korál modrý

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt