Korál červený

zdravý, úspěšný, vášnivý

 

Červený korál, ať se objeví kdykoliv a kdekoliv, je vidět vždy v perfektní kondici, s úsměvem na tváři a se situací pevně ve svých rukách. Je si dobře vědom, že má vždy nad ostatními navrch. Komunikuje sebevědomě a každou výzvu vášnivě přijímá, protože to je přesně to, co ho baví. Nemá ve zvyku prohrávat, takže  pokud nelze jít přímo, tak to vezme okolo.

Vibrace červeného korálu nám dávají sílu jít dál. Pokud nám o něco opravdu jde a opravdu to chceme, s tímto kamenem nepřestaneme, dokud toho opravdu nedosáhneme. Cítíme energii a odhodlání jít  i přes nedůvěru ostatních a překračujeme klacky pod nohama,  jako by tam nebyly. V životě se zkrátka neztratíme a s úspěšností, s jakou věci vykonáváme, si bereme zkrátka co chceme. Jsme vždy v perfektní fyzické kondici, protože červený korál patří mezi kameny nejvíce působící na naše zdraví. Jako voda nám z těla odplavuje veškeré škodliviny a zvyšuje tak naši odolnost a kondici celkově. Zároveň je vhodný pro posílení sexuálního apetitu. Jeho energii, která v nás probouzí vášnivé choutky,  ocení především náš partner.

Nošením náramků a náhrdelníků s červeným korálem se nám propůjčují jeho vlastnosti. V životě jsme sebevědomí, úspěšní ve všem co děláme a máme dostatek energie. Těšíme se pevnému zdraví a jsme vášnivými milenci. Červený korál je nejsilnější u lidí narozených ve znamení štír. Je červené barvy a náleží elementu voda. Zároveň otevírá energetické centrum první a druhé čakry.

Produkty obsahující korál červený

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt