Kalcit modrý

vyjádření schopný, inspirativní, klidný

 

Možná zalíbení, možná odpor – kalcit modrý vysloví obojí. Mluví s láskou a s grácií. Své pocity vyjadřuje s naprostou přesností a zároveň elegancí a jemností. Jeho povědomí je rozsáhlé a moudrost nebeská. Tok inspirace a kreativity je nekonečný, a proto silná slova používat nepotřebuje. Ví totiž, jak málo znamenají.

Kalcit modrý na nás působí vibracemi, propůjčujícími dokonalost v mluveném vyjadřování. Bez ohledu na citlivost tématu, jsme schopni jemně vyjádřit své pocity, nebo si vykomunikovat potřeby. Proto je vhodným nástrojem pro náš karierní růst či dosažení jiného cíle, o který usilujeme. Vhodným se stává především pro umělce. Spisovatelé, muzikanti, či malíři v kalcitu modrém nachází nekončící zdroj inspirace, pomáhající s jejich díly. Všeobecně díky uvědomění si vlastních slov se již nepotřebujeme tolik hlídat. Měníme své způsoby od negativních k více pozitivním vyjádřením a zjišťujeme, že náš přístup k životu se mění k lepšímu. Kromě toho tento kámen klidní naše emoce v situacích, ve kterých bychom za normálních okolností vzplanuli hněvem.

Nošením kalcitu modrého v náramcích se posilují u jeho nositele dominantní vlastnosti tohoto kamene. Nebojíme se mluvit otevřeně, protože vše dokážeme s lehkostí vyjádřit a vykomunikujeme si vlastní potřeby. Dodává nám inspiraci a také získáváme pozitivnější přistup k životu. Nejsilněji tento kámen působí na lidi narozené ve znamení vodnář a ryby. Jeho barvou je modrá, náleží elementu voda a otevírá energetické centrum páté čakry.

 

Produkty obsahující kalcit modrý

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt