Jaspis leopardí

všestranný, přizpůsobivý, všímavý

 

Koloběh života běží a čas si pro všechny připravil spousty změn, které nám staví do cesty. Jaspis leopardí s tím nemá žádný problém. Sleduje své okolí a je připraven využít příležitosti, jakmile se nějaká objeví. Jeho schopnosti jsou všestrannost a rychlá přizpůsobivost všem změnám,  které mu přinese život. Dokáže se hbitě  přizpůsobit proudu, díky čemuž nenaráží na žádný odpor.

Jaspis leopardí nás připravuje na neočekávané. Ať už se ve firmě, ve které pracujeme, od základu změní její procesy, nebo  pokud nám obchodní partner vypoví smlouvu, s tímto kamenem nás netrápí vzniklou situaci akceptovat, ba dokonce využít ve vlastní prospěch. Jeho účinky nám pomáhají se dostat za vlastní komfortní zónu se záměrem dalšího rozvoje. Tento druh jaspisu je zároveň kamenem sebepozorování, umožňující rozpoznat, zda to, v co věříme, a naše myšlenkové pochody, jsou ve skutečnosti naše vlastní, anebo byly vštípeny někým jiným. Díky této vlastní všímavosti se poté vědomě rozhodujeme, co považujeme v našem životě za vhodné a co naopak vyřadíme. Kromě toho zvládáme vysledovat své opakující se emocionální vzory, čímž odkrýváme zdroj opakujících se situací jak v partnerském vztahu, tak v kariéře, ale i v jakémkoliv dalším odvětví našeho života.

Nošením kamenů tohoto jaspisu se asociujeme s jeho vlastnostmi. Již žádná změna pro nás není překážkou, protože jsme flexibilní a tyto situace využíváme ve vlastní prospěch. Dokážeme u sebe vypozorovat opakující se vzory a poučit se z nich. Největších účinků se u leopardího jaspisu těší lidé narozeni ve znamení štír a ryby. Jeho dominantní barvou je hnědá, náleží elementu voda a otevírá energetická centra čakry první, druhé ale i třetí.

Produkty obsahující jaspis leopardí

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt