Jaspis krajinový

bezstarostný, chráněný, zajištěný

 

Všechno se nějak vyřeší. To je přístup, který praktikuje jaspis krajinový. Navzdory tomu všemu ho v životě nepotkávají žádné strasti. Je chráněný proti negativním energiím, a proto  je schopný udržet si vždy pozitivní přístup. Zároveň se mu s tímto přístupem dobře daří v jeho kariéře či businessu,  je proto i dobře zajištěný.

S jaspisem krajinovým dáváme přednost své osobě před svými problémy. Jsme klidní a benevolentní k situacím, které nás potkávají v každodenním životě a které zároveň nemůžeme nijak ovlivnit. Již nás proto netrápí dlouhé fronty u pokladen, červená světla na semaforech a tomu podobné situace. Pomalu, lehce a nad věcí procházíme situacemi, ze kterých ostatní mohou zešílet, což sebou nese většinou i následky, které jsou nuceni nést, zatímco my každý večer usínáme s klidnou hlavou. Energie jaspise krajinového nás chrání od problémů ostatních a nemáme důvod si brát osobně útoky na naši osobu. Naše snahy zajistit se nesou nadprůměrné a stabilní výsledky, protože jsme schopni odvést vždy dobrou práci a naší spolehlivosti si lidé cení.

Nošením náramků a náhrdelníků s kamenem jaspisu krajinového se u nás projevují jeho silné stránky. Bereme s nadhledem většinu životních situací, které by nám za normálních okolností dávaly podnět se rozčílit. Jsme chránění před negativními energiemi, máme pozitivní přístup, lehce se zajišťujeme a jsme spolehliví. Jaspis krajinový je nejsilnější u lidí narozených ve znamení býk. Jeho barva je šedá a náleží elementu země a voda. Zároveň otevírá energetické centrum první čakry.

Produkty obsahující jaspis krajinový

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt