Jaspis dalmatinský

loajální, spolehlivý, v bezpečí

 

Stejně tak silně, jak je jaspis dalmatinský loajální k lidem, se kterými přichází do styku,  tak si jich i váží a miluje je. Lidem důvěřuje a ti mu to oplácí stejným dílem. Nicméně nedá se o něm říci, že by to byl úplně poslušný jedinec. Pouze ví, kdy se spíše vyplatí být zticha nežli se chopit činu.

Jaspis dalmatinský je především kamenem loajálním. Vlastnost, kterou u nás ocení zaměstnavatel, obchodní partner a zároveň i naši nejbližší. Mohou se na nás totiž spolehnout, bez ohledu na to, co se zrovna přihodí. Této opory v nás si jsou plně vědomi, čímž budujeme pevné oboustranné vztahy založené na důvěře. Vibrace tohoto kamene nám plně umožňují  uvědomovat si dualitu tohoto světa. Na jedné straně světlo a na té druhé temnota. Jaspis dalmatinský nás nenechá zapomenout, na jakou stranu patříme, a že dobro je to, co nás ve skutečnosti činí šťastnými, ale zároveň jsme ochotni se čas od času přiklonit na stranu druhou se záměrem vyššího dobra, a proto klidně zalžeme, abychom své milované ušetřili  kruté pravdy. Díky opoře, kterou v nás ostatní nachází, nedáváme nikomu záminku nám uškodit. Prožíváme proto svůj život vyrovnaní a v bezpečí.

Nošením jaspisu dalmatinského na nás působí jeho vibrace, které v nás posilují jeho rysy. Jsme loajální k lidem a oddaní ke svým bližním. Tvoříme s lidmi pevné pouto založené na důvěře. Díky tomu si zajišťujeme vyrovnaný a bezpečný život. Nejsilnější účinek má tento kámen na lidi narozené ve znamení váhy. Jeho převládající barvou je šedá, náleží elementu vzduch a otevírá energetická centra první a druhé čakry.

Produkty obsahující jaspis dalmatinský

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt