Jadeit zelený

pozitivní, radostný, šťastlivý

 

Kořeny jadeitu sahají hluboko. Byl uctíván Máji a zároveň je považován za královský kámen starověké Číny. Pro svoji popularitu se stal součástí mnoha rituálů. Tento tradiční kámen symbolizoval bohatství a vysoké postavení. Je to jeden z nejradostnějších kamenů. Extrémní šťastlivec s pevným zdravím. Život je úžasný, všechno je úžasné, za což je z celého srdce vděčný.

Působení jadeitu je prosté a přitom tolik prospěšné. Vše může být úžasné, nejprve je však zapotřebí vidět sebe samotné jako úžasné osoby, jakými bezpochyby jsme. Síla tohoto kamene nám odhaluje zdroje pocitů a učí nás akceptovat a milovat sebe přesně takové, jací jsme. Obrací způsob našeho myšlení. S takovýmto duševním rozpoložením již nic není tak těžké, jak bývalo. Tělo je zdravé, mysl volná a vše, co cítíme, je vděčnost za příležitost prožít tento život. Je snadné si vizualizovat nápady a jejich příznivé výsledky. Zajišťujeme se tak snadno, až  můžeme mít pocit, jací jsme šťastlivci. Za to jací jsme, nás ostatní milují stejně jako my milujeme je.

Nošením náramků či náhrdelníků z jadeitu se projevují jeho účinky. Milujeme sebe takové, jací jsme, myslíme pozitivně a štěstí se na nás jenom lepí. Za to, jací jsme, jsme milováni a milujeme. Z celého srdce jsme vděčni za život, který žijeme. Nejsilnější účinky má tento kámen u lidí narozených ve znamení zvěrokruhu váhy. Jeho barvou je zelená, náleží elementu vzduch a dostává do rovnováhy čtvrtou čakru.

Produkty obsahující jadeit zelený