Jadeit fialový

veselý, čistý, uvědomělý

 

Fialový jadeit došel vyššího poznání a  proto je si vědom hojnosti vesmíru, která je k dispozici pro všechny. Dovoluje mu to brát vše takové, jaké je a nemá důvod se něčím rozrušovat, protože dobře ví, že je všechno v naprostém pořádku. Proto je za každé situace veselý a lidé okolo něj ho milují za to, že je jaký je.

Vibrace jadeitu fialového nám otvírají oči k energii vesmíru a nechávají nám pocítit všechny ty možnosti, které tu pro nás jsou. Uvědomujeme si, že všechno co se nám v životě děje, nebo dělo, je pouze výsledkem nás samotných a naší otevřeností k životu. S tímto poznáním nás již nic netrápí a v našem životě se vše obrací k dobrému. Neustále oplýváme dobrou náladou, kterou šíříme kolem sebe. Naše úmysly jsou čisté a s těmi se také klidně vzdáme všeho, co v našem životě nevyhovuje tomuto vzoru. Ne že bychom nenotovali s tím, co není v souladu s našim názorem, ale zkrátka ve svém životě nepotřebujeme věci, které nás nečiní šťastnými. Jadeit fialový nám nechává poznat, že život je krásný, jen se musí umět žít.

Nošením náramků a náhrdelníků s jadeitem fialovým se u nás asociují jeho silné stránky. Doznáváme vyššího poznání a využíváme energie, které nás obklopují k tomu, abychom mohli žít své vlastní dokonalé životy. Naše záměry jsou čisté, a my jsme proto stále veselí. Jadeit fialový je nejsilnější u lidí narozených ve znamení beran. Jeho barva je fialová a náleží elementu oheň. Zároveň tento kámen otevírá energetické centrum sedmé čakry.

Produkty obsahující jadeit fialový

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt