Jadeit bílý

mírumilovný, duchovní, volný

 

Jadeit bílý je kámen s čistými úmysly. Došel vyššího poznání a čerpá tak energii vesmíru, aby všude kolem sebe mohl šířit radost, dobro a mír. Je oproštěný od materiálních potřeb navzdory tomu, že mu nedělá problém se zajistit. Má totiž v povaze se jednoduše vzdát všeho, co mu do života nepřináší spokojenost, a začít kdykoliv hledat štěstí, třeba i z druhého konce.

S energií bílého jadeitu je pro nás velice jednoduché  oprostit se od jakékoliv životní zátěže. Uvědomujeme si, že nejdůležitější věc, proč tu jsme, je, abychom žili. Proto nám nedělá potíže  vzdát se jistot či zodpovědnosti. Zkrátka odstraňujeme pomyslnou kouli u nohy, která nás tíží a nedovoluje nám se dostat vzhůru. Odhodlaně se pouštíme do nových začátků a životů, které nás opravdu činí šťastnými a ve kterých vidíme ten pravý smysl. Dělá nám poté radost, když tyto pocity můžeme šířit dále a vidíme úsměv na obličeji ostatních. Jadeit bílý nás na této cestě ochraňuje. Udržuje v nás uvědomělé zdroje vesmírné energie a s tímto až duchovním vyšším poznáním vede naše kroky k dosažení vlastního naplnění a svobody.

S nošením náramků a náhrdelníků bílého jadeitu se na nás promítají jeho vlastnosti. Jsme odhodlaní se odpoutat od věcí, které nám přitěžují, a nabýt vlastního štěstí v nových začátcích. Tato duchovní energie nás vede až k úplné volnosti. Jadeit bílý je nejsilnější u lidí narozených ve znamení štír. Jeho barva je bílá a náleží elementu voda. Zároveň otevírá energetické centrum sedmé čakry.

Produkty obsahující jadeit bílý

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt