Howlit

očisťující, duchovní, uklidňující

 

Skrze howlit proudí požehnaný tok, očisťující od okolních problémů. Je ztělesněním ryzí čistoty. Plně si uvědomuje, jak důležité je  udělat si čas sám pro sebe, a proto si jej vytvoří. Ideálně relaxovat u bazénu, či si dát koupel a celý se ponořit do vody, odplavující vše, s čím nechce mít nic společného. Připomíná své spojení s měsícem a jeho cykly a užívá tohoto duchovního spojení k plnému využití své intuitivní schopnosti, která jej posunula už z nejedné těžkosti.

Vnější události mohou leckdy člověka zasáhnout. Howlit svými vibracemi působí uklidňující energií, díky  které nás už nemusí trápit nesprávné politické rozhodnutí, které se nás přímo nedotýká, dopravní zácpa, ve které jsme uvízli, či deštivý víkend v jinak slunečném týdnu. Místo plýtvání cenných sil na nikam vedoucí rozhořčení, si raději uděláme čas na vlastní příjemné chvíle. Tento přístup neprospívá pouze našemu psychickému zdraví, ale i fyzickému. Duchovní moc tohoto kamene je nápomocná při pročištění myšlenek. Lze se snadno spolehnout na své intuice, protože na nich uskutečněná rozhodnutí dovedeme ke zdárnému konci s lehkostí a úsměvem na tváři. Howlit také přispívá k zachování si klidné hlavy při emocionálně vypjatých situacích. Díky této ulevující energii předcházíme potencionálně emocionálním vyjádřením a stres již nadále v našich životech nemá své místo.

Při nošení náramků a náhrdelníků obsahujících kameny howlitu se asociují dominantní vlastnosti tohoto kamene. Jsme oproštěni od okolních problémů a radši se zaměříme na vlastní příjemné chvíle. Díky duchovnímu propojení se můžeme spolehnout na vlastní intuici. Zároveň působí uklidňujíce. Nejsilnější účinky má tento kámen u lidí narozených ve znamení rak. Jeho barvou je bílá, náleží elementu voda a otevírá energetické centrum sedmé čakry.

Produkty obsahující howlit

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt