Granát

energetický, silný, životadárný

 

Granát je ztělesněním životadárné síly, horkou krví kolující v žilách. Je natlakován energií, kterou už potřebuje uvolnit a využít. Rozhodně ji směřuje kam uzná za vhodné, čímž jde přímo za svými cíli. Ztělesňuje samotné jádro zdravého těla prožívající život plný vášně.

Díky energii, kterou granát ukrývá, se staví mezi nejsilnější kameny. Jeho působení nás doslova vyzývá k činu a udržuje soustředěné při kreativních činnostech. Prokrastinace už nemá nikdy víc šanci, protože byla nahrazena motivací. Ohnivá povaha tohoto červeného kamene nám připomíná naši čest a nabíjí nás odhodláním,  stanovením si jasných hranic s ostatními. Nepotřebujeme se už více rozhodovat, protože jsme odhodlaní si tady a teď pro sebe vytvořit více prostoru. Granát se přímo pojí se životní silou. Stimuluje krevní oběh i oběh ostatních tekutin v těle podporující pevné zdraví. Kromě toho tento polodrahokam vylepšuje naše libido a prohlubuje vášeň v milostném životě.

Při nošení náramků a náhrdelníků obsahujících kameny granátu se asociují dominantní vlastnosti tohoto polodrahokamu. Máme dostatek energie a ještě nějakou navíc. Na své cíle jsme soustředění a jdeme si přímo za nimi. Dále upevňuje zdraví a prohlubuje vášeň. Nejsilnější účinky má tento kámen u lidí narozených ve znamení beran a jeho barvou je červená. Je kamenem elementu oheň a otevírá energetické centrum první čakry.

Produkty obsahující granát

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt