Citrín

bohatý, sebejistý, radostný

 

Nezbytnou vlastností k úspěchu je sebejistota a odvaha. Citrín má obojí. Jeho zář je jasná, ctí a respektuje sám sebe a ukazuje tak ostatním svou velkolepost. Dominuje v materiálním zabezpečení a hojnost všeho provází celý jeho život. Vše, po čem touží,  nebo co si dokáže představit, vše o čem s vášní jedná, se stává skutečností. V moci a úspěchu se pohybuje odjakživa, a proto  jsou to  pro něj ty nejbezpečnější vody.

Citrín šíří vibrace pojící nás až s duchovní hojností. Povědomí o tomto propojení s vyšším poznáním nám dodává sebejistotu v našich činech. Odvážně se pouštíme do vlastních vysněných projektů, které proměňujeme v úspěch, jenž zanechává velký obdiv nejen v okruhu našich nebližších. Tento kámen nám připomíná, že vše, po čem horlivě toužíme, zároveň v to věříme a s vášní na tom pracujeme, vždy přináší výsledky. Pomáhá nám si uvědomit opakující se myšlenky, které nás limitují v našich snech a drží je zpátky. Posiluje nás  v našem přesvědčení, když ho naši blízcí, v hloupé snaze nás ochránit, zrazují. Citrín odstiňuje depresivní stavy pochybností a strachu z neúspěchu, a naopak nás plní radostí a vášní, se kterou se vydáváme za svými cíli. S jeho pomocí je pro nás naprosto přirozené přijmout do našeho života svépomoci nabyté bohatství, a to nejenom to materiální.

Nošením náramků a náhrdelníku tohoto kamene se u nás asociují jeho dominantní vlastnosti. Citrín v nás probouzí sebedůvěru a odvahu si jít přímo za svými sny. Oprošťuje od depresivních myšlenek z neúspěchu, a naopak nás plní vášní cesty za úspěchem a bohatstvím. Nejsilnější účinky má tento kámen u lidí narozených ve znamení lev. Jeho barva je žlutá a náleží elementu vzduch a oheň. Zároveň otevírá energetická centra třetí a sedmé čakry.

 

 

Produkty obsahující citrín

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt