Čaroit

duchovní, intuitivní, přeměnný

 

Čaroit má hluboké porozumění sám v sebe a veškerého života kolem. Své myšlenky má utříděné, a proto mu nedělá problém chápat běh a důvod chaosu tohoto světa. Žije v souladu s duchovním vyšším poznáním, díky němuž je silně intuitivní a dokáže odhadnout sled událostí, až to u těch méně všímavých evokuje doslova jasnovidecké schopnosti. Je mírumilovný a jasně rozumí všemu, co bylo dáno dlouho před ním.

Čaroit, jakožto duchovní kámen, kolem sebe šíří energie spojující nás se silami vesmíru. Budujeme tak své duchovní povědomí a upevňujeme si zdravý psychický stav, který chaos, ve kterém žijeme, může snadno narušovat. Tyto energie nám slouží v procesu duchovní přeměny vnímání života z pozitivního úhlu pohledu. Zároveň nám asistují při změně, kterou cítíme, že musíme uskutečnit, abychom se v životě vymanili ze slepé uličky. Utřídíme si své matoucí myšlenky a soustředíme se na okolnosti a složité situace. Z počátku intenzita chaosu vzrůstá, ale to pouze za účelem identifikace klíčových prvků, které si vyžadují naši pozornost. Nakonec jsme obdařeni odvahou a silou postavit se výzvám čelem a uskutečnit změnu, která obrátí věci k lepšímu. Přeměné vlastnosti tohoto kamene zároveň zesilují naši schopnost  jasně si nastavit hranice s ostatními a posilují velikost naší osobnosti.

Nošením tohoto kamene v náramcích a náhrdelnících se u nás posilují jeho silné stránky. Čaroit nás pojí se silami vyššího a hlubšího poznání tohoto světa. Třídí naše myšlenky a dodává odvahu a sílu ke změnám. Díky tomu získáváme pozitivní přístup a naše osobnost sílí. Čaroit je nejsilnější u lidí narozených ve znamení panna a vodnář. Náleží elementu voda a jeho dominantní barvou je fialová. Zároveň otevírá energetická centra třetí, šesté,  ale i sedmé čakry.

Produkty obsahující čaroit

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt