Bronzit

zabezpečený, chráněný, zdravý

Život je krásný, ale chce to být zdravý, mít bezpečné útočiště a být materiálně zajištěný. Toto je podstata, kterou bronzit sleduje. Aby toho dosáhl, drží se několika  jednoduchých zásad. Vše bere optimisticky, za svými cíli míří nebojácně a především dělá věci tak, jak intuitivně věří, že přinesou výsledky.

Síla bronzitu na nás přenáší potřebu se zajistit. Naše snahy vybudovat si zázemí mají sílu jako nikdy jindy. Proto se nám daří především v zaměstnání a podnikatelských záměrech. Náš úspěch lpí v lehkosti, s jakou k celé věci přistupujeme. Věříme sami sobě a ve své akce, proto daleko více než na ostatní,  nebo na výsledky průzkumů, dáme na vlastní pocit správného rozhodnutí. Bronzit nám pomáhá dospět tohoto vyššího poznání, které nám propůjčuje toto intuitivní vedení. Na své cestě jsme chráněni před negativními energiemi a pochybnostmi ostatních, abychom mohli snáze dosáhnou svých cílů. Zároveň má na naše tělo blahodárné účinky v oblasti fyzické. Jsme odolnější proti nemocem a v případě zranění se rychleji uzdravujeme.

Nošením náramků a náhrdelníků z bronzitu se u nás projevují jeho silné stránky. Jsme silní ve vydělávání peněz potřebných k vybudování pevného zázemí. Zajišťujeme si tak i útočiště ve kterém jsme chráněni a k tomuto všemu se necháváme intuitivně vést. Bronzit je nejsilnější u lidí narozených ve znamení beran. Je hnědé barvy a náleží elementu oheň. Zároveň otevírá energetické centrum první ale i šesté čakry.

Produkty obsahující bronzit

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt