Avanturín zelený

pozitivní, láskyplný, šťastný

 

Co chybí avanturínu zelenému se jen těžce nalézá. Tento kámen je požehnán a patří tak mezi nejšťastnější kameny. Má štěstí ve všem na co sáhne, hojnost všeho co potřebuje, prosperuje a životem si jen tak ladně proplouvá. Srdce má otevřené dokořán a pyšní se mnoha cestovatelskými zážitky z jeho pestrého života, za který je plně vděčný.

Avanturín zelený otevírá srdce, abychom byli schopni pocítit všechnu tu lásku, co je kolem nás. Radši řekneme někomu, na kom nám záleží, jak moc ho máme rádi, než abychom se zabývali tím, kdo v našem životě místo nemá. Pomáhá nám vytvořit vyvážené spojení mezi zemí a našim srdcem, díky kterému získáváme zdravý pohled na tento svět, odhalující nám jeho krásné stránky – nejenom ty prezentované médii. To v nás probouzí cestovatelské touhy za jeho poznáním. Zelený avanturín nám asistuje v každodenním životě, nabíjí nás pozitivní energií, umožňuje se dívat na vše vždy z té lepší stránky věci. S touto emoční rovnováhou a spokojeností už nic není překážkou. Daří se nám finančně pokrýt veškeré potřeby a též zdravotně jsme na tom dobře. Vibrace avanturínu pozitivně ovlivňují zájem stravovat se zdravě a pravidelně cvičit, protože nám bylo odhaleno, jak uvolňující pocity tyto aktivity přinášejí.

Nošením náramků a náhrdelníku s avanturínem zeleným na nás působí jeho vlivy. Probouzí v nás lásku k ostatním i k této zemi. Užíváme si života a cestujeme za poznáním našeho domova, jímž je tato planeta. Finančně vše s přehledem pokrýváme, a proto prožíváme vyrovnaný a spokojený život. Nejsilnější účinky má tento kámen na lidi narozené ve znamení kozoroh a ryby. Jeho barva je zelená a spadá pod element země a voda. Avanturín zároveň otevírá energetické centrum čtvrté čakry.

Produkty obsahující avanturín zelený

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt