Avanturín modrý

moudrý, úspěšný, optimistický

 

V pyramidě,  od základních potřeb až po ty nejvyšší, si modrý avanturín  plní ty na samotném vrcholu. Již nalezl odpověď na otázky jeho smyslu bytí, a proto si zde plní vlastní podstatu. Oplývá moudrostí a nechává se vést intuicí k dosažení svých cílů, jimiž je seberealizace. Hovoří pravdu, je loajální, ačkoliv jeho vyjadřovací schopnosti by ho pustily i za tyto hranice.

Energie modrého avanturínu nás spojuje s vyšším poznáním, díky kterému si  uvědomujeme věci, které v životě mají opravdu smysl. Zjišťujeme, že peníze sice jsou důležité, ale celoživotní honba za nimi je bezvýznamná ztráta nejlepších let. Intuitivně jsme vedeni k cílům, které nám dělají opravdu radost a zároveň nás naplňují. Život bereme optimisticky a s naší komunikační schopností dokážeme vše, co dokázat chceme, aniž by bylo potřeba jedinkrát klamat či zatajit nějaký detail. Umožňuje nám to být za každé situace upřímný a loajální, což jak sami pociťujeme, oceňují především lidé kolem nás. Dosahujeme takto svých cílů s lehkostí a vášní, až nakonec se stáváme těmi, které ostatní obdivují. Žijeme naplno a zároveň  svůj život milujeme.

Nošením náramků a náhrdelníků z modrého avanturín se na nás odráží jeho vlastnosti. Život bereme s nadhledem,  máme svůj vlastní názor na to, co je důležité. Jsme optimističtí, upřímní s výbornou komunikační schopností, což nám umožňuje si plnit své cíle a žít život naplno. Avanturín modrý je nejsilnější u lidí narozených ve znamení rak. Jeho barvou je modrá, náleží elementu voda a otevírá energetická centra páté a šesté čakry.

 

 

Produkty obsahující avanturín modrý