Avanturín červený

energetický, chráněný, zabezpečený

 

Červený avanturín je zástupcem energetických kamenů. Dbá o sebe a proto je vždy zdravý a v dobré kondici. Nedělá mu problém ze sebe vydat vysoký výkon. Je odolný vůči útokům na jeho osobu a snadno se v případě potřeby ubrání. Dokáže se dobře zabezpečit a je zároveň vášnivým milencem.

Vibracemi tohoto kamene jsme ovlivňováni v oblasti naší energetické stránky. Už se nám nechce přijít po práci domů a lehnout na gauč, protože v nás koluje energie, kterou máme potřebu využít. Chodíme proto sportovat, věnujeme se vlastním projektům, pokračujeme s pracovní činností,  čímž vyděláme i více peněz, anebo se věnujeme rodině. Ve všech případech se v těchto činnostech můžeme cítit v bezpečně, protože s naším sebevědomím dokážeme vyřešit všechny situace s nadhledem a s minimálním úsilím. Červený avanturín je zároveň vhodný pro podporu našeho sexuálního apetitu, protože jeho energie v nás probouzí vášnivé milence. To vše má blahodárný vliv na naše zdraví a my pociťujeme, že zatímco většina kolem nás propadá nachlazením, my zůstáváme v pořádku.

Nošením tohoto kamene v náramcích a náhrdelnících se na nás promítají jeho vlastnosti. Máme dostatek energie věnovat se dalším činnostem, ve kterých jsme úspěšní a je jen na nás, jakou cestou se vydáme. Jsme při tom v bezpečí a také jsme vášnivými milenci. Červený avanturín je nejsilnější u lidí narozených ve znamení beran. Jeho dominantní barvou je červená přecházející v hnědou. Náleží elementu oheň a otevírá energetická centra první a druhé čakry.

Produkty obsahující avanturín červený