Apatit

adaptující se, zdravý, o sebe pečující

 

Apatitu na sobě záleží. Pečuje o sebe, hlídá si co přijímá a proto je kompletní a zdravý. Jeho křivky jsou perfektní ve vyváženém poměru váhy a výšky. Svůj vzhled si buduje sám, v čemž mu napomáhají jeho vrozené dispozice. Cvičí pravidelně, pije mnoho vody, jí výživné potraviny a dobře spí. V takovémto výjimečném stavu se svěže vypořádá se všemi překážkami, které se mu postaví do cesty.

S vibracemi apatitu je ovlivňován především náš zájem o sebe. Počínaje stravováním,  až po aktivní cvičení udržující naše tělo i mysl v perfektní kondici. Především v oblasti emocionálního přejídání identifikujeme v hlavě spouštěče a tento cyklus zastavujeme. Zároveň zjišťujeme, jak zdravá strava může být chutná a kompletně přehodnocujeme pohled na věc, stejně tak, jako i v ostatních odvětvích zdravého životního stylu. Proto je apatit kamenem adaptace. Pomáhá očistit pádné myšlenky od těch, které nás v životě pouze matou, hlavně pokud podléháme vlastní pohodlnosti. Naše těla se snadno přizpůsobují procesům v prostředích, ve kterých se pohybujeme. Všeobecně je apatit vhodný pro zpracování přijímaných živin ve všech oblastech.

Nošením náramků a náhrdelníků z apatitu se u nás asociují jeho dispozice. Posiluje se náš zájem pečovat o sebe ve všech oblastech zdravého životního stylu. Díky tomu se lépe cítíme a vypořádáváme s životními situacemi. Zároveň se snadno adaptujeme. Nejsilnější účinky má tento kámen u lidí narozených ve znamení panna. Jeho barvou je modrá přecházející do zelena, náleží živlu země a vyrovnává energetická centra třetí a páté čakry.

Produkty obsahující apatit

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt