Ametyst

duchovní, intuitivní, ochranný

 

Ametyst je jeden z nejmocnějších duchovních kamenů. Svou realitu si sám vytváří i mění. Náročné životní situace zvládá s přehledem, protože následuje svou intuici a svá tušení, na která se může plně spolehnout. Jeho existence je spjata s vyšší moudrostí. Věnuje pozornost svým snům,  ke kterým v životě směřuje.

Jasnovidnost, tak se tomu říká až v mysteriózním podtextu, se  úzce  pojí s duchovním slyšením, viděním, cítěním a věděním. Lidé bez víry to nazývají intuicí, ale obojí lze shrnout jako vnitřní hlas, či pocit, který nám říká, co je a není správné. Nejvíce nám o něm prozrazují naše sny, ve kterých se odráží naše životní situace a touhy. Toto pouto zásadně ovlivňuje ametyst. Snadněji pronikáme do hlubších sfér toho světa, až se nám nabízí možnost poznat sami sebe. Napomáhá s pročištěním myšlenek od starostí každodenního života. Zbavuje nás nočních můr a navozuje příjemné sny. Ty nám po probuzení zůstávají uloženy v paměti. Jejich realizace jako by už byla dávno naplánovaná a nám zbývá jen udělat první krok a nechat se vést k jejich dosažení. Ametyst nás také chrání  před všemi druhy psychických útoků a ponechává naše vědomí čisté, bez negativních energií. Je to kámen přeměny. S jeho pomocí otáčíme všechny situace k obrazu svému,  především vlastní život.

Nošením ametystu v náramcích a náhrdelnících se u nás projevují jeho rysy. Naše intuice jsou správné a je vhodné se na ně spolehnout. Máme klidné sny bez nočních můr a v životě jsme chráněni před jakýmkoliv psychickým nátlakem. Svůj život si vytváříme podle sebe. Ametyst je nejsilnější u lidí narozených ve znamení vodnář. Jeho barvou je fialová a náleží elementu vzduch. Zároveň otevírá energetická centra šesté a sedmé čakry.

Produkty obsahující ametyst

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt