Amazonit

upřímný, naslouchající, odvážný

 

Amazonit žije svojí vlastní pravdou. Jednoduše a upřímně komunikuje se svoji myslí a když mluví k ostatním, tak hovoří velmi zdatně a výmluvně. Je to srdcař s odvahou, která mu pomáhá s lehkostí vykomunikovat vše co si přeje. Stojí si za svým a říká to, co říci potřebuje. Proto je obklopen pouze těmi, kteří   jsou k němu stejně upřímní jako je on sám.

Energie amazonitu nám nabízí čisté spojení s myslí. Už nic není tak nevýznamné a fádní, protože můžeme vidět svět v pestrých barvách. Pomáhá nám soustředit se na vlastní pravdu a za tou si stát. Pokud chceme znát pravdu, jdeme odvážně za jejím poznáním. Necháváme své připomínky vyslovit bezúhonně a přitahujeme do života lidi, které v něm chceme opravdu mít. Stačí pouze, aby naše myšlenky a záměry byly upřímné. Kromě odvahy projevit své myšlenky a záměry, zároveň nasloucháme ostatním, co chtějí říci. Tím se obě strany vyhnou vyvození nepřesných nebo úplně mylných závěrů, které by mohly ranit city. V naší schopnosti je i lépe rozpoznat pravdu od lži  a s těmi kolem nás, kteří nepatří mezi ty pravdomluvné a bezúhonné, si stanovujeme jasné hranice. Díky umění naslouchat a své upřímnosti je tento kámen vhodný především pro ty, jejichž denní náplní je mluvené slovo.

Nošením amazonitu na nás působí jeho vibrace a posilují se v nás jeho rysy. Pravda se stává naší dominantou. Jsme stateční v jejím obhajování, upřímní,  a zároveň dokážeme dobře naslouchat ostatním. Naše komunikační schopnosti excelují. Amazonit je nejsilnější u lidí narozených ve znamení blíženci a panna. Je podle druhu modré až zelené barvy a spadá pod element vzduch. Jeho vibrace vyrovnávají energetická centra druhé čakry a zároveň čakry páté.

Produkty obsahující amazonit

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt