Akvamarín

pravdomluvný, očisťující, uklidňující

 

Tam kde šumí mořský příboj jako uklidňující rajská hudba, nebo tam, kde pod vodopádem osvěžující voda smývá všechny nečistoty, je doma i akvamarín. Je milovníkem vody, odkud se vzal i jeho název. Jeho duše je ryzí, protože voda odplavila všechny jeho negativní myšlenky, a naopak do něho nechává proudit čistou energii radosti se smyslem pro emoční rovnováhu.

Pokud máme nepříjemné pocity a jsme emocionálně rozladění, akvamarín je ten druh kamene, který nám dokáže pomoci. Jeho vibrace nás přivádí do uvolněného a přesto pohotového stavu mysli. S jeho pmocí odbouráváme lehce a nenásilně negativní energie  –   až se dostáváme do stavu absolutní rovnováhy. Když mysl někde uvízne a nám se tuto pomyslnou zeď nedaří překonat abychom mohli pokračovat, akvamarín nám poskytuje inspiraci, a to ve všech oblastech života. Je proto považován za nástroj osobního rozvoje,  díky čemuž se hodí pro všechna odvětví s kreativní a komunikační náplní. Akvamarín je  krystal pravdy. Pravdu mluvíme, odhalujeme i přijímáme vždy s vášní, tolerancí. I když občas zapláčeme, tento přirozený lidský projev nechá našemu tělu odplavit všechen smutek a ostatní emocionální bolesti.

Nošením náramků či náhrdelníků z akvamarínu se  v nás prohlubují jeho rysy. Odvádí z těla veškeré negativní energie,  díky čemuž nacházíme rovnováhu. Prohlubuje naše komunikační dovednosti  a plní nás kreativitou. Zároveň si plně uvědomujeme sílu pravdy. Akvamarín má nejsilnější účinky na lidi narozené ve znamení vodnář a ryby.  Je modré barvy, spadá pod elementy voda a vzduch. Zároveň otevírá energetické centrum páté čakry.

Produkty obsahující akvamarín

Omlouváme se, činnost obchodu je momentálně pozastavena. Objednávky nebudou vyžízeny. Skrýt