Achát mechový

přírodní, vyrovnaný, vytrvalý

 

Achát mechový  v sobě skrývá pečující sílu přírody. Je správcem království rostlin a pravá ruka matky přírody samotné. Plně si uvědomuje, jak posvátná je půda pod nohama a jaký má tato zelená energie rostlin a stromů blahodárný vliv na tělo i mysl. Proto je považován za přírodního léčitele.  Spojením s elementem země získává achát mechový skrze přírodu rovnováhu do svého spokojeného života, za což je vděčně milující.

Achát mechový je jeden z těch kamenů, který může být prospěšný téměř všem. Jeho účinky jsou skromné, ale zato blahodárné. Vyzařuje vibrace rovnováhy a stability. Je ideálním kamenem pro zotavení po nemoci, či pro ty,  kteří se potřebují zbavit závislosti. Je jako želva ze staré bajky, ve které závodí se zajícem, ale nakonec vyhrává pomalý, zato stabilní. Tento kámen dobře poslouží těm, kteří necítí pevnou zem pod nohama. Připomene, kdo vlastně jsme a proč se nacházíme na cestě po které právě kráčíme. Zlepšuje koncentraci a vytrvalost, abychom byli schopni dosáhnout na své cíle. Propůjčuje přírodní energii tělu, aby mohlo podávat vysoké fyzické výkony kdykoliv je třeba.

Nošením achátu mechového se u člověka asociují jeho vlastnosti. Otevírá dveře pro komunikaci s přírodními silami, díky nimž získáváme rovnováhu a stabilitu. Tím přináší do života spokojenost. Po fyzické stránce je achát mechový vytrvalý, dobře poslouží jako přírodní léčitel a umožňuje nám podávat vyšší fyzické výkony. Nejsilnější účinky má tento kámen u lidí narozených ve znamení býk. Jeho dominantní barvou je zelená. Je kamenem elementu země a posiluje energetická centra první čakry a zároveň čtvrté čakry.

Produkty obsahující achát mechový